Poradenstvo pri výbere

0915 447 613

Hľadať produkt

Výhradné zastúpenie pre produkty

WEICON
  • O spoločnosti

O spoločnosti

ALTIS Slovakia s.r.o. je obchodná firma so zameraním na veľkoobchodný predaj rôznych typov lepidiel a lepiacich hmôt pre lepenie takmer všetkých druhov materiálov, a predaj špeiálnych chemotechnických produktov.
ALTIS Slovakia s.r.o. je na Slovensku autorizovaným zastúpením nemeckej firmy WEICON GmbH. & Co. KG, ktorá vyrába špeciálne chemotechnické produtky WEICON.
ALTIS Slovakia s.r.o. je od roku 2004 následníkom firmy, Milan Špiriak - ALTIS, ktorá už viac ako 20 rokov predáva produkty s obchodným názvom WEICON na Slovensku.

WEICON, špeciálne výrobky pre priemysel sú na trhu od roku 1947. Sortiment zahŕňa špeciálne lepidlá a tmely, technické spreje, ako aj vysoko výkonné montážne pasty a mazivá pre všetky oblasti priemyslu - od výroby, opravy, údržby až po montáže.
WEICON TOOLS je obchodná značka a ďalšou oblasťou činnosti WEICON s vývojom a predajom idizolovacieho náradia.
Chemické výrobky sú vyrábané výlučne v Európe, a odizolovacie náradie je 100% vyrobené v Nemecku.

Cieľom pracovníkov spoločnosti ALTIS Slovakia s.r.o. je poskytnúť všetkým zákazníkom úplný servis pre vhodné použitie predávaných produktov.
Náš predajný servis je zameraný na poradenstvo pri výbere vhodného produktu pre konkrétne podmienky, v overení jeho vlastností pri testovaní u zákazníka a predajný servis s dodávkami tovaru k zákazníkovi vo veľmi krátkom čase.

Spločnosť ALTIS Slovakia s.r.o. je certifikovaná TÜV SÜD Slovakia s.r.o. podľa noriem:
ISO 9001:2016 a ISO 14001:2016 (reg.č.cert. Q/E 1314-3)