Kariéra u nás

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA
Pre regióny Slovenskej republiky

POŽADUJEME:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Všeobecné technické znalosti a skúsenosti sú výhodou
  • Samostatné rozhodovanie, aktívny prístup a flexibilitu
  • Komunikačné a analytické schopnosti
  • Prax min. 2 roky na pozícii Obchodný zástupca (SALES MANAGER)
  • Skúsenosti z priameho predaja tovaru profesionálnemu zákazníkovi sú výhodou
  • Záujem neustále sa učiť nové veci
  • Znalosť anglického (nemeckého) jazyka je výhodou

PONÚKAME:

  • Perspektívnu prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Odmeňovanie - významnú zložku tvorí provízia z predaja tovaru
  • Osobnostný a profesionálny rast
  • Kvalitné odborné zaškolenia a technické zabezpečenie

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Jednanie so zákazníkmi v určenom regióne
  • Organizovanie a riadenie obchodných činností
  • Predajný a popredajný servis
  • Poradenská činnosť
Termín nástupu ihneď alebo podľa dohody.

Ponuky so štrukturovaným životopisom zasielajte na adresu: info@altis-sk.sk.

Poštou na adresu: ALTIS Slovakia s.r.o., Záturčianska 66, 03601 Martin.

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.